Forum portala Teretna-vozila.com - kamoni, njihovi vozači i prijevoz

22. Kolovoz 2017., 06:20:54 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć Prijava Registracija  

Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Savjet: kamionska navigacija  (Posjeta: 10609 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
sandro
Vozač

« Odgovor #15 : 21. Listopad 2016., 09:07:02 »

Đoni, nebi se pohvalio da si uzeo novo vozilo? blush
Evidentirano

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici koji su zaslužni za napredak ovog poduzeća
Ovo je tvrtka koja ulaže u mlade ljude te im nudi određeno znanje i iskustvo od ljudi koji su izgradili temelje
Forum portala Teretna-vozila.com - kamoni, njihovi vozači i prijevoz
« Odgovor #15 : 21. Listopad 2016., 09:07:02 »

Evidentirano
Mandarina12
Početnik

Dob: 21

« Odgovor #16 : 28. Listopad 2016., 17:45:05 »

Evo stigla je... i... ?

Navigacija je prava, ustvari funkcionira kao tablet (multimedija, igre, fm radio i ostalo) i kao dodatnu opciju imaš navigaciju. Klikom na navigaciju, otvaraju se iGo mape, na hrvatskom jeziku a kasnije i na hrvatskim uputama smjera vožnje gdje u opcijama postavljaš vrstu vozila kojom upravljaš, pa tako i dimenzije. Iskreno, premalo sam vozio s njom da mogu sad dati previše nekih dojmova ali navigacija je za te novce odlična! U usporedbi s Garminom vidi se da se radi o jeftinijoj plastici, jeftinijem nosaču za na staklo, jeftinijoj izvedbi punjača ali riječ je o nešto preko 300kn s poštarinom!

Znači onaj link gore je na frajera iz Berlina koji dila te navigacije a meni navigacija stigla iz Nizozemske, i sad u toj cijeni zarade znači ova dvojica, zaradi dostava (pošta ili tko već) i zaradi i onaj jadni Kinez i ti dobiješ solidnu navigaciju/tablet i sve to za 300 kn... (ali niti to nije sve...  Grin Grin) ...dobiješ i kućni punjač za 220V i vizir za istu da spriječi da ti okolna rasvjeta umanji pregled na navigaciju.

Uglavnom ja zadovoljan, funkcionira dobro, preračunava dobro i opcije su OK, samo bi je još malo trebalo testirati po ovom zabranama kamionskog prometa da vidim da li to stvarno i koliko funkcionira.
Moja preporuka!

imam slicno nesto kao u tebe samo 8inch ,vozio sam s njom do minhena i dobro je se drzala,ali cim sam a nju nabacio malo muzike,problemiii,,u sred voznje samo kao zablokira "trazi satelite" onda stani pa resetiraj i opet ,,,,kako tebe tvoja sluzi sada ?
Evidentirano

Idem polako da brže stignem.
Seljo
Vozač

Dob: 45

098 172 1081

« Odgovor #17 : 28. Listopad 2016., 18:04:47 »

Ako dugo nije izvršen "update" onda voli blokirat...a muziku van, ona ne spada u navigaciju..spor je to procesor za gluposti..samo osnovno
Evidentirano

...vjetar puše , šljive opadaju...na podu ih svinje spopadaju...tvoje mi se oči dopadaju...
 Tvoje oči ko farovi Fiće....ti si moje omiljeno biće Smiley
Mandarina12
Početnik

Dob: 21

« Odgovor #18 : 28. Listopad 2016., 19:09:29 »

ma novi je update kupljena prije mj dana tako nesto a i mislio sam izbrisati muziku,samo zadnji put je bio man 98god kljestima sam prozor otvarao a kamoli radio da ima  Angry  Grin
Evidentirano

Idem polako da brže stignem.
Seljo
Vozač

Dob: 45

098 172 1081

« Odgovor #19 : 28. Listopad 2016., 19:37:44 »

ako mora baš ići podatakanogo na nju..probaj kupit SD karticu pa nju da koristi kao proširenje.Pomogne malo I ako koristiš engleski u postavkama..jer to joj je "materinji" pa ne "razmišlja" mnogo.Rutu upucavaj parcijalno...dio po dio,to joj isto olakša jer ona kad veli"preračunavam" tad preračunava komplet rutu a to je mnogo.Zatim..grafika...ono pogasi ..zgrade,cvijeće...kafiće...ro isto štopa siroticu.Ostaviŝ samo kamionske parametre I to je to
Evidentirano

...vjetar puše , šljive opadaju...na podu ih svinje spopadaju...tvoje mi se oči dopadaju...
 Tvoje oči ko farovi Fiće....ti si moje omiljeno biće Smiley
Marko22
Vozač

Dob: 19

« Odgovor #20 : 29. Listopad 2016., 06:05:34 »

Ja ljustrim sa Zarminom,jedina mana za sada je sto me nece da uvede u setaliste u centru Munchena a ja bas tamo vbozio 2 tjedna kada sam poceo raditi,Kaufinger Strasse i Marienplatz. Tu smo imali nekih nesuglasica ostalo je sve 5 :3
Evidentirano

PROGNANIM HEROJIMA PLJUNULI NA GROBOVE ZA VOLJU SVIJETA SRAMOTU HRVATSKE! Sloboda generalima Herceg Bosne!

Samo rasti docekat ces HR-HB
juso
Vozač

Dob: 30

« Odgovor #21 : 17. Studeni 2016., 16:20:14 »

Dečeci jel valjaju sta ove navigacije po njuškalu sta se nude cca 800 kuna
Evidentirano
VOLVO FH 440 2006
Vozač

« Odgovor #22 : 17. Studeni 2016., 16:42:26 »

Valjaju, jer važniji je softver koji se nalazi u njoj ( tipa IGO ) nego sama ''kutija.
Likovi ti rade na način da kupe uređaj bez softvera ( 300-400kn ) i onda skinu sa neta najnoviju verziju IGO i prebace na uređaji te prodaju za veću lovu.

Evidentirano

Dođi i oglođi me:)
Johnny_IC
Administrator
Vozač

Dob: 29

...on the transmit...

« Odgovor #23 : 17. Studeni 2016., 20:15:15 »

Valjaju, jer važniji je softver koji se nalazi u njoj ( tipa IGO ) nego sama ''kutija.
Likovi ti rade na način da kupe uređaj bez softvera ( 300-400kn ) i onda skinu sa neta najnoviju verziju IGO i prebace na uređaji te prodaju za veću lovu.

Ne rade... kupe kutiju sa softverom za iste te pare... ima ih pun ebay, priča je bila nekoliko postova prije.
Evidentirano

http://www.LMICARGO.hr - LMI Cargo - Međunarodni prijevoz tereta kamionom, Rijeka
lunattic
Vozač

Dob: 28

« Odgovor #24 : 17. Studeni 2016., 20:17:40 »

ja bio u firmi uzeo 350 kn neka kineska i IGona njoj i dobro me služi
Evidentirano
VOLVO FH 440 2006
Vozač

« Odgovor #25 : 18. Studeni 2016., 07:49:33 »

Ne rade... kupe kutiju sa softverom za iste te pare... ima ih pun ebay, priča je bila nekoliko postova prije.

Ja ih znam par njih iz Zg, koji tako rade, ako kupe na količinu dobi full jeftino uređaj......
Jedan s ebaya je kod mene završio u smeću.....jer ne valjalju ni kune.....
Evidentirano

Dođi i oglođi me:)
emanuel
Vozač

Dob: 36

« Odgovor #26 : 18. Studeni 2016., 09:11:49 »

Kupljena navigacija preko njuškala sa IGO kartama i za sada radi super.
Evidentirano

VOLVO 460EEV
juso
Vozač

« Odgovor #27 : 21. Studeni 2016., 18:49:41 »

Volvo daj neki broj ako znas te decke da me nebi slučajno ko naguzio ubila bi me žena
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!

Google visited last this page Danas u 04:38:43