Forum portala Teretna-vozila.com - kamoni, njihovi vozači i prijevoz

21. Travanj 2018., 18:05:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć Prijava Registracija  

Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Dvoosovinac 7,5t ukupno...preporuke savjeti itd  (Posjeta: 302 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Vuk360
Početnik

« : 02. Siječanj 2018., 18:48:01 »

Pozz narode..kupio bih jos jedan kamioncic do 7.5t..
Kamion bi prevozio samo drva metricu i naravno bio bih non stop u pretovaru..(trenutno vozim man starog 9.150 vozi od 15 do 18m drva nikakvi veci problema nemam)
Sada bih kupio jos jedan kamion za prevoz zanima me vase misljenje koji bi kamion bio najbolji s obzirom na posao koji bi radio..koji bi bio najizdrzivljiviji
Trenotno gledam man 8.224 i atego 815 koji bi bio bolji ili neki drugi ...
Evidentirano
98989
Global Moderator
Vozač
**

« Odgovor #1 : 02. Siječanj 2018., 20:14:12 »

Pozz narode..kupio bih jos jedan kamioncic do 7.5t..
Kamion bi prevozio samo drva metricu i naravno bio bih non stop u pretovaru..(trenutno vozim man starog 9.150 vozi od 15 do 18m drva nikakvi veci problema nemam)
Sada bih kupio jos jedan kamion za prevoz zanima me vase misljenje koji bi kamion bio najbolji s obzirom na posao koji bi radio..koji bi bio najizdrzivljiviji
Trenotno gledam man 8.224 i atego 815 koji bi bio bolji ili neki drugi ...

pozdrav i dobro došao.

imam dva pitanja:

1. ako je pretovar zašto 8tonac? kad se nešto dovede preko svojih mogućnosti drastično se skraćuje vijek trajanja odnosno rastu troškovi održavanja/kvarova i u konačnici košta daleko više.
atego 10.5 tonski ili niski 12tonac je dimenzijama jednak 8mici ( gume, visina kamiona od poda zbog utovara...)

2. ne bih htio bit zločest, ali koliko je tu pravih metara kad već toliko stane....
Evidentirano

Vuk360
Početnik

« Odgovor #2 : 02. Siječanj 2018., 23:08:16 »

A gle radi cijene registracije i osiguranja najvise pa tu ima i periodicki..a ak uzmem jos vecu tonazu jos cu vise tovarit poznavajuci sebe
3 god ovoga mazem kako bi se reklo i nemam problema vecis osim sto bi znaju pucat felge  Grin ovaj moj stari man je bio duzine 6.2m pa sam ga skratio na 4.3 duzine i natovarim od 1.8m do 2.1m visine na njega sa obadvije strane naravno
Metar drva je metar duzine metar sirine i metar visine
Mozda ce ovako biti lakse to je odprilike od 12kubika do 14 kubika drva...a sad imam veci opseg posla pa mi treba jos jedan kamioncic pa me zanima po vasem misljenu koji bi bio najbolji i najizdrzljivi
Evidentirano
Vuk360
Početnik

« Odgovor #3 : 05. Siječanj 2018., 22:55:02 »

Niko nema nikakvog savjeta ?
Evidentirano
98989
Global Moderator
Vozač
**

« Odgovor #4 : 06. Siječanj 2018., 00:47:13 »

Niko nema nikakvog savjeta ?

Moj savjet veci kamion

Oba kamiona su dobra ti manovi do tgl su super. 815 ce bit slab za to
Evidentirano

Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!

Google visited last this page 14. Travanj 2018., 04:48:48