Forum portala Teretna-vozila.com - kamoni, njihovi vozači i prijevoz

15. Studeni 2018., 15:18:26 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć Prijava Registracija  

Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pomoćna getriba za tam 110 4x4  (Posjeta: 142 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
ivan zazi
Početnik

« : 08. Rujan 2018., 18:09:22 »

Pozdrav ekipa,imam jedan problem.Imam tam 110 4x4 i u vožnji mi je pukao zglob kardana na prednjem diferencijalu i pao je kardan dolje,zabio se u zemlju i odvalio mi pomoćnu getribu i svinuo kardan zadnje vuče.Getriba je nepopravljiva jer je slomljena u tri dijela.Zanima me jel mi može netko pomoći sa informacijom od koga ili gdje je mogu nabaviti.Njuškalo sam pretresao,isto tako i index,cackalo,oglasnik.hr,i nema ništa.Ili ako ima onda je neispravno.Ima u Sloveniji za manje od 100€ ali mi je malo daleko ići preko po to a nemogu se niti sporazumjeti sa njima.Ali ako nema druge opcije i to ću nekako napraviti i odvažiti se u Sloveniju.Hvala na pomoći unaprijed
Evidentirano
Seljo
Vozač

Dob: 46

098 172 1081

« Odgovor #1 : 08. Rujan 2018., 19:46:21 »

Sandro...pomozi čovjeku
Evidentirano

...vjetar puše , šljive opadaju...na podu ih svinje spopadaju...tvoje mi se oči dopadaju...
 Tvoje oči ko farovi Fiće....ti si moje omiljeno biće Smiley
MAN 422
Global Moderator
Vozač
**

Dob: 28

Don't fuck with my truck

« Odgovor #2 : 08. Rujan 2018., 20:21:44 »

Zapiči se ti kolega u Sloveniju i riješio si problem, nije to prek svijeta. To nije baš uobičajena stvar, tako da ako si već našao sjedni u auto i po to.
Evidentirano

''Nisam majstor da napravim bure al sam majstor da prešaltam fuller''

''Vozim MAN-a ljulja se ko lađa, na njemu je švercovana građa..''
ivan zazi
Početnik

« Odgovor #3 : 08. Rujan 2018., 21:38:25 »

Bilo bi dobro kada bih našao ovdje  Grin.E,a dok mi nije trebalo slučajno sam nailazio na te getribe po njuškalo svaki put dok sam nešto tražio.A sada kao u inat nema ništa  funny.
Evidentirano
sandro
Vozač

« Odgovor #4 : 08. Rujan 2018., 22:09:18 »

Idi u Sloveniju po to, jeftinije ti je
Kod nas ti to možda ima Sever u Čazmi ali će cijena biti paprena...
Pred 3-4 mjeseca su ti izrezali jedno 30-40 110tki i 150tki, bilo je robe u Ciosu
Evidentirano

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici koji su zaslužni za napredak ovog poduzeća
Ovo je tvrtka koja ulaže u mlade ljude te im nudi određeno znanje i iskustvo od ljudi koji su izgradili temelje
sandro
Vozač

« Odgovor #5 : 08. Rujan 2018., 22:10:56 »

Kod koga u Sloveniji?
Ivan?
Evidentirano

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici koji su zaslužni za napredak ovog poduzeća
Ovo je tvrtka koja ulaže u mlade ljude te im nudi određeno znanje i iskustvo od ljudi koji su izgradili temelje
ivan zazi
Početnik

« Odgovor #6 : 09. Rujan 2018., 06:12:03 »

Tko je taj Sever?Jel to neki otkupljivač otpada?U Sloveniji sam našao kod nekog čovjeka preko njihovog oglasnika,neznam kako se zove.Jedino broj sam zapisao.I onda ima onaj drugi lik što na njuškalu ima profil koji se zove "vasmitro" samo što on hoće 200€ i to za getribu koja je možda neispravna.Kaže ne okreće se i treba ju rastaviti i očistiti
Evidentirano
sandro
Vozač

« Odgovor #7 : 09. Rujan 2018., 09:09:37 »

Sever je "prekupac"  Wink
Na otpadu bez "dojave" kad dođe roba i čovjeka unutra nemožeš ništa kupiti...
PS, idi u Sloveniju po to i budi sretan da si našao...
Evidentirano

Mate3134
Vozač

Dob: 21

« Odgovor #8 : 09. Rujan 2018., 09:58:20 »

Evo ti prijatelju na piku po bosni, i poluosovina i diferencijala samo pise cijena po dogovoru
Evidentirano

HRHB
Mate3134
Vozač

Dob: 21

« Odgovor #9 : 09. Rujan 2018., 09:59:16 »

A vidim i getriba i motora ima dosta
Evidentirano

HRHB
sandro
Vozač

« Odgovor #10 : 09. Rujan 2018., 13:39:30 »

I onda će te naši (Hrvati) zajebavati na granici kad vide vojno porijeklo...
Evidentirano

ivan zazi
Početnik

« Odgovor #11 : 09. Rujan 2018., 16:50:37 »

Zbog toga i najviše izbjegavam to.Znam za neka loša iskustva oko prosto banalnih sitnica koje su se događale ljudima na granici a sve zbog naših carinika.Vezano uz tam 110 4x4 na carini to svrstavaju po "vojnu opremu",čak i banalne dijelove poput prednjeg diferencijala ili kardana vuče
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!

Google visited last this page 02. Studeni 2018., 05:19:54