Forum portala Teretna-vozila.com - kamoni, njihovi vozači i prijevoz

20. Kolovoz 2018., 23:28:31 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć Prijava Registracija  

Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: TAM 90 T 50  (Posjeta: 20296 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
done
Vozač

Dob: 49

« Odgovor #45 : 23. Studeni 2014., 19:52:44 »

Ovakav je desni sic i kod mene samo nema naslon ali dobit će ga to su ionako nasloni od renaulta 4 gtl taman imam dva sica sa kojih ću skinut naslone i vodilice ,na desnom neće bit problema za ga uglavit a na vozačkom moram vidit imam još jedan rezervni sic koji moram uredit pa kad skinem robu onda moram smislit di ugradit vodilice.
P.S.a ko ti je tapecira siceve nije vrag da su orginalni?
E i još jedno pitanje di ti je bio zavidan drugi kraj pojasa onaj fiksni,rolnica znam di dođe i kopča ali nemogu skužit di dođe treće uporište ili su ugradili pojas bez rolnice,pa su oba kraja bila na istoj vidi.
Evidentirano

Uvik sam tija bit flegmatik...
du2812m
Vozač

« Odgovor #46 : 26. Studeni 2014., 22:16:04 »

Drugi kraj pojasa je bio fiksiran na bočnoj strani, pored vrata, gdje sam ugradio zvučnike. Sicevi su tapecirani u Dubrovniku
Evidentirano
done
Vozač

« Odgovor #47 : 27. Studeni 2014., 08:44:08 »

Drugi kraj pojasa je bio fiksiran na bočnoj strani, pored vrata, gdje sam ugradio zvučnike. Sicevi su tapecirani u Dubrovniku
Nije mi baš jasno di je ta pozicija,ja sam mislio zavarit neku dodatnu ploču za učvrstit to uporište,a zvučnici su im iza siceva na podu žao mi je bušit rupe u oplati.
Evidentirano

du2812m
Vozač

« Odgovor #48 : 30. Studeni 2014., 11:40:12 »

Povrh zvučnika je bio učvrščen pojas. Iza oplate tvornički su napravili ojačanje na koje se prišarafio pojas.
Evidentirano
done
Vozač

« Odgovor #49 : 30. Studeni 2014., 18:59:36 »

Ma to mi je jasno gore ,ali doli bi trebalo bit negdje misto di se može zavit onaj fiksni kraj koji obično bude sa vidom na podu,to bi trebalo bit pored onog mista di se zavida dio sa rolnicom.
Ali tebi usis zraka nije iza desnog sica,nekako mi se čini da ti je sic blizu zadnjeg dijela kabine?
Evidentirano

du2812m
Vozač

« Odgovor #50 : 02. Prosinac 2014., 18:05:21 »

a neznam, morat ću pogledati, skidao sam pojase ali se ne sjećam gdje je što bilo zavidano. Što se tiče usisa zraka isto je iza sica, samo na slici izgleda da je sic bliže zadnjem dijelu kabine.
« Zadnja izmjena: 02. Prosinac 2014., 18:30:30 du2812m » Evidentirano
du2812m
Vozač

« Odgovor #51 : 02. Prosinac 2014., 18:24:26 »

Koliko bi koštao atest za kipera? Znači od tama sandučara, duple kabine bih napravio kipera. Evo Done naletio sam na njuškalu na oglas gdje prodaju blatobrane i prednju stranu kabine za tamića. Mislim da si ti to tražio http://www.njuskalo.hr/gospodarska-dijelovi/tam-75-80-prednja-stranica-vezni-lim-oglas-12873908
« Zadnja izmjena: 02. Prosinac 2014., 18:49:37 du2812m » Evidentirano
done
Vozač

« Odgovor #52 : 05. Prosinac 2014., 16:07:21 »

Lani kad sam pitao atest za kipu je bio oko 1700 kuna,s tim da mi je čovik na tehničkom reka da je važno da između glavne i male šasije budu one kvadratne šajbe i da ništa drugo nije problem,stim da se papiri čekaju oko misec dana, i ako ga oćeš skinut na B tribaju bit zadnji federi sa one dva mala lista i tribali bi i gume bit 6.00x16 ali moj ima 6,50x16 i normalno prolazim tehnički.
vidija sam taj oglas pita 200eur za prednju stijenu ali je od stare tipe da se napasat ali nije skroz ista,al mu je i prilično ruzinava pa ne mislim da će je brzo ptodat jer u sloveniji za te pare od vatrogasca imaš cilu kabinu,više košta prijevoz od nje.
Inaće vrebam u sloveniji cilog vatrogasca jer to bude auto sa 15-20000 km u odličnom stanju,a imam šasiju iz 92 sa našim papirima na moje ime pa kad uleti eto meni zabave,i još jedan kiper.
Evidentirano

tam 80
Početnik

« Odgovor #53 : 10. Prosinac 2017., 19:51:49 »

Bok zanima me dali je ili ikada sporija servo volan na tamnica. Ja gledam u zadnje vrijeme koje komponente da slozim Al nisam siguran dal ce funkcionirati. Uglavnom imam tamnica 75 original kiper 1987g samo san uvalija motor od 80konja dobre kocnice motor dobar ima par popravaka sitnih po njemu Al dosta radim sa njime pa je to zanemarivo. Al servo volan cu morat spojit. Hvala na odgovorima
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!

Google visited last this page 04. Kolovoz 2018., 01:45:58