Forum portala Teretna-vozila.com - kamoni, njihovi vozači i prijevoz

19. Studeni 2018., 07:48:50 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave

Forum   Pomoć Prijava Registracija  

Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Ducato, Jumper, Boxer, koji odabrati?  (Posjeta: 923 )
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Gajtan
Vozač

« Odgovor #15 : 30. Siječanj 2018., 21:53:46 »

A cuj, ne znam kaj ti treba znaciti taj komentar ali vozilo je od covjeka kojeg poznajem godinama, on ga je kupil novog iz ducana, održavan je kak ih je malo održavano. Nije bil nigdje oglašavan, ponudil ga je meni ako me zanima jer izlazi iz tog posla, a nije ga opet htio prodat nekome ko bude ga razvalil za godinu dana. Limarija mu je super, nikad nije bil razbijan, ovjes nigdje niš ne lupa, motor radi ko sat, mjenjac isto, ne vidim u cemu bi bil problem. Pogotovo kaj i ja ne radim velike kilometraže.. A da se može desiti neki kvar, može, može i na novom ako si takve srece.
Evidentirano
Seljo
Vozač

Dob: 46

098 172 1081

« Odgovor #16 : 31. Siječanj 2018., 20:54:11 »

Čuj..."nije ga htio prodat nekome ko bi ga razvalil"...Pa jel se zbratimio s tim komadom pleha??
E svega ću se nauživat dok ne krepam.
Jes ti pao na tu spiku ili se zajebavaš??
Ma mili ja kad ti uvalim pleh, moreš na njem eksere ravnat ak te volja, al prvo lovu da brojimo...te spike o vezanosti sam prošo u 7. osnovne kad sam kupio "apenca" za kojeg je vlasnik tvrdio da mu je ko sestra mio.Dao šupku 450 maraka a karika pukla do kuće.Otvorio motor,radilica zakajlana žiletima oko ležaja...Otad više "zbratimljene" plehove ne uzimam.
Evidentirano

...vjetar puše , šljive opadaju...na podu ih svinje spopadaju...tvoje mi se oči dopadaju...
 Tvoje oči ko farovi Fiće....ti si moje omiljeno biće Smiley
Gajtan
Vozač

« Odgovor #17 : 01. Veljača 2018., 17:01:36 »

Znaci ti znaš da je mene covjek kojeg znam godinam izradio iako ne poznaš ni njega, ni mene, niti si vidio kombi? Svaka cast, ti si kralj!  biggrin
Evidentirano
Seljo
Vozač

Dob: 46

098 172 1081

« Odgovor #18 : 01. Veljača 2018., 22:35:39 »

Hvala Wink
Neznam dal te izradio, al ako je za deset godina napravio s kombijem 130 tisuća km...pnda se jako dobrim poslom bavi.
No, neka si ti uzeo stroj I neka je sa srećom Smiley
Evidentirano

...vjetar puše , šljive opadaju...na podu ih svinje spopadaju...tvoje mi se oči dopadaju...
 Tvoje oči ko farovi Fiće....ti si moje omiljeno biće Smiley
Gajtan
Vozač

« Odgovor #19 : 03. Veljača 2018., 21:32:19 »

Ja sam u 10 godina napravio jedva 190 iljada s kombijem a s kamionom smo u 6 godina napravili jedva 70 hiljada i šta to govori?
Evidentirano
sandro
Vozač

« Odgovor #20 : 03. Veljača 2018., 22:17:31 »

Da ti je kamion neisplativ, jeftinije bi bilo da si uzeo nekoga da ti napravi uslugu prijevoza
Evidentirano

Naša najveća vrijednost su naši zaposlenici koji su zaslužni za napredak ovog poduzeća
Ovo je tvrtka koja ulaže u mlade ljude te im nudi određeno znanje i iskustvo od ljudi koji su izgradili temelje
Gajtan
Vozač

« Odgovor #21 : 03. Veljača 2018., 22:24:08 »

Krivo! Da mi je kamion dobro naplacen i da ne radi velike kilometraže za đabe... U našem poslu je prijevoz nusprodukt.
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  

Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!

Google visited last this page 24. Listopad 2018., 01:42:42